NATJECATELJSKI PROGRAM
A PROGRAM
      - vrhunski program (POPIS NATJECATELJA ZA 2014.)

SENIORI
MARIJO MOŽNIK
MARKO BREZ
MATIJA BARON
KRISTIAN VUGRINSKI
FILIP BOROŠA
LEONARDO KUŠAN
ANTON KOVAČEVIĆ

JUNIORI/KE:
TIN SRBIĆ
NIKICA NIKOLIĆ
JAKOV VLAHEK
NATALIJA ŠTRKALJ

ML. JUNIORI:
    -

KADETI/KINJE:
LIAM RABIĆ
DOROTEA KRANŽELIĆ

MLAĐI KADETI/KINJE:
TINA ZELČIĆ
CHRISTINA ZWICKER

DJEVOJČICE:
    -


B PROGRAM
  Muška sportska gimnastika:

    Zvonimir Vujnović - osvajač 3.mjesta na finalu Kupa HR 2010.(kadeti) i 2011.(juniori)
    Tomislav Štimec - viceprvak Kupa HR 2010. (mlađi kadeti)

2014.

Valentino Vulama - seniorski pobjednik Kupa Hrvatske

2015.

KADETI - EKIPNI PRVACI KUPA HR (Vito Telebuh, Domagoj Bizjak, Šimun Matek) Vito Telebuh- kadetski pobjednik Kupa Hrvatske
Domagoj Bizjak- kadetski vicepvak Kupa HR

2016.

Jonathan Nicoscia- mlađekadetski pobjednik Kupa Hrvatske

Vito Telebuh- kadetski pobjednik Kupa Hrvatske 2016.
Domagoj Bizjak- kadetski vicepvak Kupa HR

KADETI - EKIPNI PRVACI KUPA HR (Vito Telebuh, Domagoj Bizjak, Luka Zanella)

   Ženska sportska gimnastika:

2010.

MLAĐE KADETKINJE - EKIPNE DOPRVAKINJE KUPA HR ZA 2010.
  EKIPA: Nika Senjanović, Christina Zwicker, Roberta Basić, Stella Dikšić, Petra Štimec

2011.

MLAĐE KADETKINJE – EKIPNO 3.MJESTO NA FINALU KUPA HR ZA 2011.
  EKIPA: Kalina Kranjec, Lucija Ožegović, Ema Sobota

2012.

MLAĐE KADETKINJE – EKIPNO 4. MJESTO NA FINALU KUPA HR ZA 2012.
  EKIPA: Lucija Ožegović,Ema Sobota, Luka Sermek, Lana Jerman, Anja Bronić

2013.

Finalistice Kupa HR:
  Ml.kadetkinje-Majda Grgić, Nika Jerman
  Juniorka-Lucija Rončević
  Seniorka-Nina Družetić

KADETKINJE - EKIPNE DOPRVAKINJE KUPA HR ZA 2013.
  Kalina Kranjec, Petra Kukolja, Lucija Ožegović


2014.

Nika Jerman- viceprvakinja Kupa HR -mlađe kadetkinje.

2015.

Nika Jerman- viceprvakinja Kupa HR (kadetkinja).
Finalistice: Tia Tarodi, Sara Šulekić i Mirta Hotko te juniorka Lana Jerman i seniorka Lucija Rončević

2016.

Mirta Hotko - prvakinja Kupa Hrvatske za ml.juniorke, Tia Tarodi -3.mj.
Finalistice: Kadetkinje Vita Škiljo i Lara Rabić-4.i 5.mj.

JUNIORKE - EKIPNE POBJEDNICE KUPA HR (Luka Sermek, Lana Jerman, Anja Bronić, Majda Grgić)

C PROGRAM
  Muška sportska gimnastika:

2011.

KADETI- EKIPNI DOPRVACI KUPA HR
  EKIPA: Sven Pehar, Antonio Duspara, Marvin Bondža, Luka Rožek, Mavro Polonijo

SENIORI - EKIPNI PRVACI HRVATSKE ZA 2009. I 2010.
  EKIPA: Valentino Vulama, Kristian Belović i Lucijan Peš

Valentino Vulama - prvak Hrvatske za 2010. godinu
Kristian Belović –2. mj. na finalu Kupa HR 2008. te 3.mj. '07. '09. i 2010.

2011.

MLAĐI KADETI - EKIPNI DOPRVACI KUPA HR
  Domagoj Bizjak, Matej Rebić, Tin Vrabec, Luka Zanella, Nikola Martinec

KADETI- EKIPNI PRVACI KUPA HR
  EKIPA: Marvin Bondža, Antonio Duspara, Tin Jukić Šućur, Roko Lozić, Tomas Rukavina

Kristian Belović – seniorski prvak Hrvatske za 2011. godinu
Valentino Vulama – seniorski doprvak Hrvatske za 2011. godinu

2012.

KADETI - EKIPNI DOPRVACI KUPA HR
  Marvin Bondža, Roko Lozić, Antonio Duspara, Luka Zanella, Šimun Matek

Valentino Vulama – seniorski prvak Hrvatske za 2012. godinu

2013.

Finalisti Kupa HR:
  Mlađi kadet-Ivan Stanić
  Juniori-Marvin Bondža, Tin Jukić Šućur

KADETI – EKIPNO 3.MJESTO NA FINALU KUPA HR
  Domagoj Bizjak (pojedinačno 4.mjesto), Luka Zanella, Šimun Matek, Roko Lozić, Nikola Martinec


2014.

JUNIORI - EKIPNI PRVACI KUPA HR (Marvin Bondža, Tin Jukić Šućur, Šimun Matek, Tim Čulina, Adam Vuić)
Marvin Bondža- juniorski viceprvak Kupa HR

KADETI - EKIPNI DOPRVACI KUPA HR (3.mj. Domagoj Bizjak, 4.Vito Telebuh, Tin Vrabec, Luka Zanella, Petar Magdić, Filip Zovko, Roko Lozić)
Finalisti ukategoriji mlađih kadeta: Jan Vrabec i Ivan stanić

2015.

KADETI - EKIPNI PRVACI KUPA HR (Luka Zanella-4.mj., Tin Vrabec, Filip Zovko, Petar Magdić, Karlo Dobrinčić, Neven Lukačević, Filip Vučković)

Marvin Bondža- juniorski viceprvak Kupa HR
Finalist u kategoriji mlađih kadeta: Filip Mlinarić

2016.

Finalisti Kupa HR: juniori Tin Vrabec-4.mj. i Roko Lozić, kadeti Karlo Dobrinčić i Neven Lukačević

   Ženska sportska gimnastika:

2010.

KADETKINJE: EKIPNO 3. MJESTO NA FINALU KUPA HR
  EKIPA: Kalina Kranjec, Antonela Bogović, Lucija Rončević, Jelena Tavčar

2011.

KADETKINJE: EKIPNO 3. MJESTO NA FINALU KUPA HR
  EKIPA: Petra Štimec, Jelena Tavčar, Petra Kukolja, Tea Sobota, Annabelle Joureau, Barbara Ožegović

2012.

KADETKINJE: EKIPNO 4. MJESTO NA FINALU KUPA HR
  EKIPA: Petra Kukolja, Jelena Tavčar, Tea Sobota, Barbara Ožegović, Annabelle Joureau

2013.

KADETKINJE: EKIPNO 3. MJESTO NA FINALU KUPA HR
  Ana Bronjić, Luka Sermek, Barbara Ožegović, Luna Struški, Nomi Petrović

2014.

KADETKINJE - EKIPNE DOPRVAKINJE KUPA HR (Majda Grgić-4.mj., Luka Sermek, Lana Jerman, Anja Bronić, Stella Padmosoekarto)
Finalistice: mlađe kadetkinje Sara Šulekić i Ema Korasić, seniorka Antonela Peša

2015.

Finalistice: kadetkinje Vita Škiljo i Antea Šikić Kaučić, ml.juniorke Marta Bracanović, Stella Padmoesoekarto i Ema Korasić, juniorka Hana Ibrahimović

2016.

MLAĐE KADETKINJE - EKIPNE POBJEDNICE KUPA HR (Lana Landeka, Eva Klenkar, Klara Pavić, Louisse Sytchoff, Nika Popović, Ester Bilandžić)
Lana Landeka-pobjednica Kupa HR za mlađe kadetkinje
Eva Klenkar- viceprvakinja Kupa HR za mlađe kadetkinje

KADETKINJE- ekipno 3. mjesto (Antea Šikić K., Marija Suvačarov, Irma Novosad, Vanja Ergić-Berket, Fani Maletić, Kiara Steinbauer)
Antea Šikić Kaučić-pobjednica Kupa HR za kadetkinje

MLAĐE JUNIORKE - EKIPNE POBJEDNICE KUPA HR (Tonka Milanović-6.mj., Amanda Fak, Ema Korasić, Stella Padmosoekarto, Ana Jelčić, Nika Sabljić, Luna Struški)
Finalistice: juniorka Marta Bracanović-6.mj. i seniorka Laura Pavlić