REZULTATI
Prvenstvo Hrvatske 2021

Apsolutni program - Seniori
Apsolutni program - Seniorke - preskok ispravak
Slobodni program - Ml. Juniorke
Apsolutni program - Kadeti
Apsolutni program - Seniorke
Slobodni program - Kadetkinje
Apsolutni program - Ml. Juniori
Apsolutni program - Ml. Juniorke
Slobodni program - Juniorke
Apsolutni program - Kadetkinje
Obavezni program - Seniorke
Apsolutni program - Juniorke
Obavezni program - Ml. Kadetkinje
MSG Univerzalni program
Obavezni program - Ml. Juniorke
MSG Slobodni program
Obavezni program - Kadetkinje
ZSG Univerzalni program
MSG Obavezni program
Obavezni program - Juniorke
Slobodni program - Ml. Seniorke



Prvenstvo grada Zagreba 2021

Univerzalni program MSG
Slobodni i obavezni program ŽSG
Slobodni i obavezni program MSG
Apsolutni program ŽSG
Apsolutni program MSG



2. kolo kupa HR 2021

3. turnus ŽSG
2. turnus ŽSG
2. turnus MSG
1. turnus ŽSG
1. turnus MSG



1. kolo kupa HR 2021

Rezultati



Finale OI 2021

Rezultati



Europsko Prvenstvo 2020

Dvovisinske ruče - seniorke
Parter - juniorke
Preskok - juniorke
Dvovisinske ruče - juniorke
Greda - seniorke
Preskok - juniorke
Dvovisinske ruče - juniorke
Greda - seniorke
Ekipno - seniorke
Dvovisinske ruče - seniorke
Parter - juniorke



Europsko prvenstvo 2020

Preča
Seniori - Preča
Seniori - Konj sa hvataljkama
Juniori - Konj sa hvataljkama



Kup Hrvatske 2020 - C program

Rezultati



Kup Hrvatske 2020 - B program

Rezultati



Prvenstvo Hrvatske 2020

Rezultati



2.kolo Kupa HR 2020

C program
B program



Prvenstvo Zagreba 2020

ZSG A
MSG C
MSG B
MSG A
ZSG C
ZSG B



1. kolo Kupa Hrvatske 2020

2. Turnus MSG
1. Turnus MSG
4. Turnus ZSG
3. Turnus ZSG
2. Turnus ZSG
1. Turnus ZSG



Turnir "Laza Krstić i Marica Dželatović" 2019

Rezultati



31.memorijal "Stjepan Boltižar"

Rezultati - ŽSG
Rezultati - MSG



Završnica kupa HR 2019

Univerzalni, A i B program
C program



Prvenstvo hrvatske 2019 - A program

Kadeti
Juniorke
Kadeti - ekipno



Prvenstvo Zagreba 2019

1. Turnus pojedinačno
Ekipno
A program ZSG
A program MSG
3. Turnus pojedinačno ZSG
3. Turnus pojedinačno MSG
2. Turnus pojedinačno



IV. Žabica kup

Rezultati



Šalamun 2019

MSG Dvovisinske ruče
MSG Timovi
MSG Višeboj
Konj s Hvataljkama



3. kolo Kupa HR 2019

Rezultati



Finale SP Stuttgart 2019

Rezultati



Kvalifikacije SP Stuttgart 2019

Rezultati



SK Mersin 2019

Rezultati



1.Trešnjić kup

2. turnus - ekipno
Vrtić ZSG
1. turnus - ekipno
Vrtić MSG
4. razred MSG
1. razred ZSG
3. razred MSG
2. razred ZSG
2. razred MSG
7. i 8. razred ZSG
1. razred MSG
5. i 6. razred ZSG
4. turnus - ekipno
4. razred ZSG
3. turnus - ekipno
3. razred ZSG



Morčić kup 2019

Rezultati



1.kolo Kupa HR 2019

ŽSG
MSG



Aton kup 2019

Rezultati MSG
Rezultati ZSG predškolke 1-2 razred
Rezultati ZSG 5-8 razred
Rezultati ZSG 3-4 razred



EP 2019

Rezultati



7. mememorijal "Darijo Možnik"

Dječaci ekipno
Kadetkinje C ekipno
Dječaci višeboj
Katedkinje C višeboj
Kadeti C ekipno
Ml. Kadeti ekipno
Kadeti C višeboj
Ml. Kadeti višeboj
Juniorke C ekipno
Ml. Kadetkinje C ekipno
Juniorke C višeboj
Ml. Kadetkinje C višeboj
Juniori C ekipno
Ml. Juniorke C ekipno
Juniori C višeboj
Ml. Juniorke C višeboj



Zelena jama 2019

Timovi
Pojedinačno



SK Doha 2019

Rezultati



Testiranje mlađih kategorija

Rezultati testiranja



Memorijal "Laza Krstić and Marica Dželatović" 2018

Rezultati



SK Cottbus 2018

Kvalifikacije
Finale



Žabica kup 2018

Rezultati



Završnica kupa HR C program 2018

Rezultati



PH i završnica kupa HR A i B program

ZSG A
MSG ml. A
B program



SP Doha 2018

Preča - finale
Preča - kvalifikacije
Konj s hvataljkama - kvalifikacije



Prvenstvo Zagreba 2018

ZSG A-program
MSG A-program
ZSG Ekipno
ZSG
MSG Ekipno
MSG



51. Šalamunov memorial 2018

MSG Višeboj
ZSG finale - dvovisinske ruče
ZSG finale - parter
ZSG finale - preskok
ZSG finale - greda
ZSG finale - višeboj
MSG Kvalifikacije



2. kolo Kupa HR 2018

MSG
ZSG



5.turnir Sv.Mihovil

C program pojedinačno
C program ekipno



SK Pariz 2018

Preča
Konj s hvataljkama



SK Szombathely

Rezultati



SK Guimaraes 2018

Rezultati



Prvenstvo Hrvatske 2018

Seniorke A
Seniori A
Ml. juniorke
Univerzalni program - ml. kadeti



SK Osijek 2018

Rezultati



6. memorijal "Darijo Možnik"

Ekipno
Ml. Kadetkinje i Ml. Juniorke
Kadetkinje i Juniorke
Kadeti i Juniori
Dječaci i Ml. kadeti



Sv. Duje 2018

MSG Pojedinačno
MSG Ekipno



1 Kolo Kupa HR 2018

Kadetkinje C
Juniorke C
ZSG A i B program
Seniorke C
MSG
Ml. Kadetkinje C
Ml. Juniorke C



Aton kup 2018

MSG
ZSG predškolke
ZSG 5-8. razred
ZSG 4. razred
ZSG 3. razred
ZSG 2. razred
ZSG 1. razred



SK Doha 2018

Rezultati



2. međunarodni memorijalni turnir Marije Vujnović

Rezultati



SK Bakuu 2018

Kvalifikacije
Finale



SK Melbourne 2018

Finale
Kvalifikacije



Novi Sad 2017

Rezultati



ZTD D-program ZSG 2017

Rezultati



Svjetski kup Cottbus 2017

Kvalifikacije - preča
Kvalifikacije - konj s Hvataljkama
Finale - preča



Žabica kup 2017

Rezultati



Završnica Kupa Hr u C programu

Rezultati



Prvenstvo Hrvatske i završnica Kupa HR u B programu 2017

Završnica ZSG B
Prvenstvo MSG višeboj



Prvenstvo Zagreba 2017

ZSG višeboj
ZSG ekipno
MSG Višeboj
MSG Ekipno
ZSG B
ZSG A
MSG B
MSG A



4. kolo Kupa HR 2017

Seniorke C
Ml. Kadetkinje C
Ml. Kadetkinje B
Ml. Juniorke C
Ml. junike B
Kadetkinje C
Juniorke C
Juniorke B



50. Šalamunov memorial 2017

ZSG Ekipno
ZSG Višeboj
Ml. juniorke
Seniori - konj sa hvataljkama
Ml. juniori



3. kolo Kupa HR 2017

MSG D
MSG C
MSG B
ZSG Kadetkinje C
ZSG C
ZSG B i Ml. Kadetkinje C



SP 2017 Finale

Preča
Medalje



SP 2017 kvalifikacije

Konj sa hvataljkama
Preča



SK Pariz 2017

Pariz
Ukupno



Sv. Mihovil 2017

Rezultati



SK Varna 2017 - Finale

Rezultati



Univerzijada Tajvan

Rezultati



2. kolo Kupa HR 2017 - ZSG

Ml. Juniorke B
Kadetkinje C
Juniorke C
Juniorke B
Seniorke C
Ml. Kadetkinje C
Ml. Kadetkinje B
Ml. Juniorke C



2. kolo Kupa HR 2017 - MSG

Kadeti C
Kadeti B
Univerzalna Kategorija Ml. Kadeti
Juniori C
Kadeti D
Ml. Kadeti D



Prvenstvo Hrvatske - mlađe kategorije ZSG

Ml. juniorke
Kadetkinje
Juniorke



Prvenstvo Hrvatske - mlađe kategorije

Ml. kadeti
Ml. Juniori



Prvenstvo Hrvatske 2017

Seniorke
Seniori



SK Osijek 2017

Rezultati
Rezultati



Zelena jama 2017

Rezultati



SK Osijek - Kvalifikacije

Preča
Konj sa hvataljkama



SK Kopar 2017

Preča
Konj sa hvataljkama
Preča



V. memorijal "Darijo Možnik"

Ml. kadeti
Kadeti i juniori
Ukupni rezultati
Ml. kadetkinje
Ml. juniorke
Kadetkinje



1. kolo kupa HR 2017 - ZSG

A, B program
C program



1. kolo kupa HR - MSG

Rezultati



EP 2017 - finale

Preča



EP 2017 - kvalifikacije

Konj s hvataljkama
Preča



VII. Aton kup

5. - 8. razredi
1. - 4. razredi



SK Doha 2017 - finale

Rezultati



Memorijal "Marija Vujnović" 2017

Rezultati



SK Doha 2017 - kvalifikacije

Rezultati



SK Bakuu 2017 - finale

Rezultati



SK Bakuu 2017 - kvalifikacije

Rezultati



27. Memorijal Stjepan Boltižar

Rezultati 30-40 i 41-50 godina
Rezultati 51-60 i 61+ godina



Memorijal "Laza Krstić and Marica Dželatović"

Rezultati



Žabica kup 2016

Rezultati



SK Cottbus 2016

Rezultati



Završnica Kupa HR 2016

C - program višeboj
Višeboj ZSG
Pojedinačno ZSG
Pojedinačno MSG
B - program višeboj
B - program pojedinačno



49. Šalamunov Memorijal

Rezultati



Prvenstvo Zagreba 2016

Juniorke B
Ml. Kadetkinje B
Ml. Juniorke C
Ml. Juniorke B
Ml. Juniorke A
Seniorke A
Kadetkinje C
MSG C program
Kadetkinje B
MSG B program
Kadetkinje A
MSG A program
Juniorke/Seniorke  C
Ml. Kadetkinje C



3. kolo Kupa Hrvatske 2016

Kadetkinje C
Juniorke C
MSG D program
MSG C program
ZSG B program
MSG B program



Svjetski poredak na preči 2016

Svjetska ljestvica



SK Szombathely 2016

Parter
Preča



Sv. Mihovil 2016

Rezultati



SK Anadia 2016 - Finale

Preča - finale



SK Anadia 2016 - kvalifikacije

Konj s hvataljkama - kvalifikacije
Preča - kvalifikacije



2. kolo kupa HR 2016

Juniori B
Ml kadetkinje C
Ml juniorke C
Ml juniorke B
Kadetkinje C
Kadeti C
Kadeti B
Juniorke C
Seniorke C
Juniorke B
Seniorke B



Otvoreno prvenstvo Siska 2016

Rezultati



Višebojsko prvenstvo Hrvatske 2016

Rezultati



Prvenstvo ZTD-a D-program 2016

Rezultati - MSG
Rezultati - ZSG



Europsko prvenstvo 2016

Rezultati



IV. memorijal "Darijo Možnik"

Mlađe juniorke
Mlađe kadetkinje
Kadetkinje
Ukupni poredak
MSG



Zelena jama Open

Rezultati ekipno
Rezultati



VPH za mlađe kategorije

Rezultati MSG



SK Osijek 2016

Rang ljestvica preča
Finale MSG
Kvalifikacije MSG
Kvalifikacije ZSG



Innsbruck 2016

Rezultati



SK Ljubljana 2016 finale

Preča
Konj sa hvataljkama



1. Kolo Kupa HR 2016

ŽSG A-B
ŽSG C
MSG



SK Ljubljana 2016

Preča
Konj
Greda
Parter



6. Aton kup

ZSG - 5-8. razred
ZSG - 4. razred
ZSG - 3. razred
ZSG - 2. razred
ZSG - 1. razred



SK DOHA 2016

Preča



SK Doha 2016

Preča kvalifikacije



Linz 2016

Pojedinačno
Ekipno



SK Baku 2016 - Finale

Preča



SK Baku 2016 - Kvalifikacije

Preča
Konj sa hvataljkama



Novi sad 2015

Rezultati



Linz 2015

Rezultati



Državno Prvenstvo 2015 - A program

Rezultati ŽSG
Rezultati MSG



Državno Prvenstvo 2015 - B program

Rezultati ŽSG
Rezultati MSG



Državno Prvenstvo 2015 - C program

Rezultati ŽSG
Rezultati MSG



Prvenstvo Zagreba 2015

MSG B i C program
ZSG A program
MSG A program
ZSG B i C program



4. kolo kupa HR 2015

ZSG 3. turnus
ZSG 2. turnus
ZSG 1. turnus



3. kolo kupa HR 2015

Rezultati



GP Mađarske 2015

Konj sa hvataljkama - Finale
Preča - Kvalifikacije
Konj sa hvataljkama - Kvalifikacije
Preča - Finale



SK Osijek 2015

Konj sa hvataljkama - Finale
Preča - Finale
Konj sa hvataljkama - Kvalifikacije
Preča - Kvalifikacije



Univerzijada Gwangju

Preča
Konj s hvataljkama



2. kolo Kupa HR 2015

Rezultati - A i B program
Rezultati - C i D program



EI Baku 2015

Preča finale



Zelena jama open 2015

Rezultati



Ogledni treninzi

Kadetkinje
Kadeti
Juniorke



SK Anadija 2015

Konj sa hvataljkama - kvalifikacije



III. memorijal Darijo Možnik

Rezultati MSG
Mlađe juniorke
Kadetkinje



VPH 2015

Rezultati ZSG
Mlađi juniori
Mlađi kadeti
Kadeti



SK Varna 2015

Preča - Kvalifikacije



SK Sao Paolo 2015

Kvalifikacije
Finale



1. kolo kupa RH 2015

Rezultati ZSG
Rezultati MSG



Europsko prvenstvo 2015

Finale preča
Finalisti
Kvalifikacije preča



Liam Rabić 13. u Innsbrucku

Rezultati



Finale SK u Dohi

Letak
Preča - finale
Konj s hvataljkama - finale



Kvalifikacije SK u Dohi

Preča - kvalifikacije
Konj s hvataljkama - kvalifikacije



Svjetski kup u Cottbusu

Preča - kvalifikacije
Konj s hvataljkama - finale
Konj s hvataljkama - kvalifikacije



Prvenstvo Hrvatske 2014 - drugi dan

Rezultati



Prvenstvo Hrvatske 2014 - prvi dan

Rezultati



3. kolo kupa HR 2014

Ukupni poredak D-programa MSG
MSG
Mlađi kadeti
Kadetkinje C
3. turnus



Prvenstvo Zagreba 2014

Djevojčice A
ZSG B i C program
MSG B i C program
A program



Finale Svjetskog Prvenstva - Nanning 2014

Finale - preča



Svjetsko prvenstvo - Nanning 2014

Finalisti
Preča - kvalifikacije



Hungarian Grand Prix, Szombathely 14.09.2014

Kvalifikacije konj
Kvalifikacije preča
Finale



Olimpijske igre mladih 2014

Kvalifikacije konj



Prventvo ZTD-a D-program 2014

Rezultati ŽSG
Rezultati MSG



Finale SK u Anadiji

Rezultati
Preča



Zelena jama open 2014

Rezultati



Europsko prvenstvo 2014

Kvalifikacije preča - seniori
Finale preča - juniori



Europsko prvenstvo za juniore 2014 - kvalifikacije

Finalisti po spravama
Višeboj
Preča



23. VPH i 2. Memorijal "Darijo Možnik"

Memorijal - mlađe kadetkinje
Memorijal - kadetkinje
Višebojsko prvenstvo hrvatske za mlađe kategorije - MSG
Memorijal - MSG



1. kolo kupa Hrvatske 2014

MSG C - mlađi kadeti
MSG C - kadeti
MSG C - juniori
Preča
ŽSG B - juniorke
Preča
Konj s hvataljkama
Konj s hvataljkama
ŽSG C - mlađe kadetkinje
ŽSG B - mlađe kadetkinje



SK Osijek 2014

SK Osijek 2014 - finale preča
SK Osijek 2014 - kvalifikacije preča



SK Ljubljana 2014

SK Ljubljana 2014



Uspješni međunarodni nastupi članova

Sava kup 2014 ŽSG
Austrian Team Open, Linz



Svjetski kup Doha 2014

Kvalifikacije - ruče
Kvalifikacije - konj sa hvataljkama
Kvalifikacije - preča



Memorijal "Laza Krstić i Marica Dželatović" 2013

Mem. II Cat. 2000-2001 Višeboj
Mem. I Cat. 2002 and younger Višeboj
Mem. II Cat. 2000-2001 Finale po spravama
Mem. I Cat. 2002 and younger Finale po spravama



10. Austrian Future Cup

Rezultati



Prvenstvo Hrvatske 2013

MSG A program pojedinačno
MSG A program pojedinačno
MSG A program višeboj
A Program Ml. kadeti i kadeti
ŽSG B Program
MSG B Program
C Program



Prvenstvo ZTDa za rekreativno-natjecateljske kategorije ŽSG

ŽSG rezultati



Internacionalno prvenstvo Kostolac 2013

MSG višeboj
MSG ekipno



2. kolo regije sjever kupa HR 2013

3. turnus
2. turnus
1. turnus



1. memorijal "Darijo Možnik"

Ženska sportska gimnastika
Muška sportska gimnastika



"Praška veteranijada" 2013

Rezultati



Svjetski kup Ljubljana 2013

Finale



1. kolo kupa HR 2013

Kadeti C-program
Kadeti D-program
Seniorke C-program
Kadetkinje C-program
Seniorke B-program
Kadetkinje B-program
Juniorke B-program
Juniori C-program



Finale EP Moskva 2013

Preča
Konj
Finale
Kvalifikacije



Sava Kup Srijemska Mitrovica 2013

Višeboj II. Kategorija
Višeboj I. Kategorija
Pojedinačno II. Kategorija
Pojedinačno I. Kategorija



Memorijal "Laza Krstić i Marica Dželatović" 2012, Novi Sad

Finale I. Kategorija
Višeboj II. Kategorija
Višeboj I. Kategorija



21. Prvenstvo Hrvatske

Rezultati



21. Prvenstvo Zagreba u A, B i C programu

B program
Ženska sportska gimnastika
Muška sportska gimnastika
Muška sportska gimnastika
Ženska sportska gimnastika



3. kolo kupa HR 2012

Muška sportska gimnastika
Ženska sportska gimnastika II. turnus
Ženska sportska gimnastika III. turnus



10. Eva Kanyo memorijal, Budimpešta

Rezultati



4.Grand Prix Mađarske, Szombathely

Rezultati



Prvenstvo ZTD-a ŽSG u "D" programu 2012

Ženska sportska gimnastika



Svjetski kup Maribor 2012

Preča



2. kolo regije sjever kupa HR 2012

Ženska sportska gimnastika C-program
Ženska sportska gimnastika B-program
Muška sportska gimnastika



30. Europsko prvenstvo, Montpellier

Pojedinačno
Kvalifikacije
Preča
Timovi



1. kolo kupa HR

Seniorke C-program
Mlađe kadetkinje B-program
Kadetkinje C-program
Kadetkinje B-program
Kadeti D-program
Kadeti C-program
Juniorke C-program



Prvenstvo Hrvatske u A programu , završnice Kupa Hrvatske u B i C programu

Višeboj
C program
B program
A program