REZULTATI
14. Memorijal “Laza Krstić i Marica Dželatović“

MSG I. kategorija
ZSG IV. kategorija
ZSG III. kategorija
ZSG II. kategorija
MSG V. kategorija
ZSG I. kategorija
MSG IV. kategorija
MSG III. kategorija
MSG II. kategorija



6. Žabica kup

Rezultati



Prvenstvo Hrvatske u ženskoj i muškoj sportskoj gimnastici

Rezultati



3. kolo regije Sjever u ŽSG i MSG

4. Turnus
3. Turnus
2. Turnus
1. Turnus



32. Prvenstvo Zagreba u ženskoj i muškoj sportskoj gimnastici

Pojedinačno
Višeboj



Prvenstvo Hrvatske, Osijek

Rezultati



9.memorijal "D.Možnik"

3. Turnus
2. Turnus
1. Turnus



5. međunarodni memorijalni turnir Marije Vujnović

Rezultati



Trešnjić kup

Rezultati



Memorijal "Laza Krstić i Marica Dželatović" 2022

MSG V Kategorija
MSG I Kategorija
ZSG II Kategorija



Prvenstvo Hrvatske 2022

Rezultati



3. kolo Kupa Hrvatske

3. Turnus ŽSG
2. Turnus ŽSG
2. Turnus MSG
1. Turnus ŽSG
1. Turnus MSG



Prvenstvo Zagreba

3. Turnus ŽSG
2. Turnus ŽSG
2. Turnus MSG
1. Turnus ŽSG
1. Turnus MSG



MI Oran 2022

Rezultati



Trešnjić kup 2022

Rezultati



SK Osijek 2022

Preča
Greda



Prvenstvo Hrvatske 2022

ZSG Slobodni program
ZSG obavezni program
ZSG Apsolutni program
MSG Univerzalni program
MSG Slobodni program
MSG Obavezni program
MSG Apsolutni program



SK Varna 2022

Greda
Konj s hvataljkama



2. kolo kupa HR

Rezultati



Memorijal "Darijo Možnik" 2022

Rezultati



Widnau 2022

Seniori
Juniori



1.kolu Kupa HR 2022

ZSG
MSG



Cottbus 2022

Rezultati



Prvenstvo Hrvatske 2021

MSG Univerzalni program
Obavezni program - Ml. Juniorke
MSG Slobodni program
Obavezni program - Kadetkinje
ZSG Univerzalni program
MSG Obavezni program
Obavezni program - Juniorke
Slobodni program - Ml. Seniorke
Apsolutni program - Seniori
Apsolutni program - Seniorke - preskok ispravak
Slobodni program - Ml. Juniorke
Apsolutni program - Kadeti
Apsolutni program - Seniorke
Slobodni program - Kadetkinje
Apsolutni program - Ml. Juniori
Apsolutni program - Ml. Juniorke
Slobodni program - Juniorke
Apsolutni program - Kadetkinje
Obavezni program - Seniorke
Apsolutni program - Juniorke
Obavezni program - Ml. Kadetkinje



Prvenstvo grada Zagreba 2021

Slobodni i obavezni program MSG
Apsolutni program ŽSG
Apsolutni program MSG
Univerzalni program MSG
Slobodni i obavezni program ŽSG



2. kolo kupa HR 2021

3. turnus ŽSG
2. turnus ŽSG
2. turnus MSG
1. turnus ŽSG
1. turnus MSG



1. kolo kupa HR 2021

Rezultati



Finale OI 2021

Rezultati



Europsko Prvenstvo 2020

Greda - seniorke
Dvovisinske ruče - seniorke
Parter - juniorke
Preskok - juniorke
Dvovisinske ruče - juniorke
Ekipno - seniorke
Dvovisinske ruče - seniorke
Parter - juniorke
Preskok - juniorke
Dvovisinske ruče - juniorke
Greda - seniorke



Europsko prvenstvo 2020

Preča
Juniori - Konj sa hvataljkama
Seniori - Preča
Seniori - Konj sa hvataljkama



Kup Hrvatske 2020 - C program

Rezultati



Kup Hrvatske 2020 - B program

Rezultati



Prvenstvo Hrvatske 2020

Rezultati



2.kolo Kupa HR 2020

C program
B program



Prvenstvo Zagreba 2020

MSG C
MSG B
MSG A
ZSG C
ZSG B
ZSG A



1. kolo Kupa Hrvatske 2020

1. Turnus MSG
4. Turnus ZSG
3. Turnus ZSG
2. Turnus ZSG
1. Turnus ZSG
2. Turnus MSG



Turnir "Laza Krstić i Marica Dželatović" 2019

Rezultati



31.memorijal "Stjepan Boltižar"

Rezultati - ŽSG
Rezultati - MSG



Završnica kupa HR 2019

Univerzalni, A i B program
C program



Prvenstvo hrvatske 2019 - A program

Juniorke
Kadeti - ekipno
Kadeti



Prvenstvo Zagreba 2019

Ekipno
A program ZSG
A program MSG
3. Turnus pojedinačno ZSG
3. Turnus pojedinačno MSG
2. Turnus pojedinačno
1. Turnus pojedinačno



IV. Žabica kup

Rezultati



Šalamun 2019

MSG Dvovisinske ruče
MSG Timovi
MSG Višeboj
Konj s Hvataljkama



3. kolo Kupa HR 2019

Rezultati



Finale SP Stuttgart 2019

Rezultati



Kvalifikacije SP Stuttgart 2019

Rezultati



SK Mersin 2019

Rezultati



1.Trešnjić kup

1. turnus - ekipno
Vrtić MSG
4. razred MSG
1. razred ZSG
3. razred MSG
2. razred ZSG
2. razred MSG
7. i 8. razred ZSG
1. razred MSG
5. i 6. razred ZSG
4. turnus - ekipno
4. razred ZSG
3. turnus - ekipno
3. razred ZSG
2. turnus - ekipno
Vrtić ZSG



Morčić kup 2019

Rezultati



1.kolo Kupa HR 2019

ŽSG
MSG



Aton kup 2019

Rezultati ZSG predškolke 1-2 razred
Rezultati ZSG 5-8 razred
Rezultati ZSG 3-4 razred
Rezultati MSG



EP 2019

Rezultati



7. mememorijal "Darijo Možnik"

Dječaci višeboj
Katedkinje C višeboj
Kadeti C ekipno
Ml. Kadeti ekipno
Kadeti C višeboj
Ml. Kadeti višeboj
Juniorke C ekipno
Ml. Kadetkinje C ekipno
Juniorke C višeboj
Ml. Kadetkinje C višeboj
Juniori C ekipno
Ml. Juniorke C ekipno
Juniori C višeboj
Ml. Juniorke C višeboj
Dječaci ekipno
Kadetkinje C ekipno



Zelena jama 2019

Timovi
Pojedinačno



SK Doha 2019

Rezultati



Testiranje mlađih kategorija

Rezultati testiranja



Memorijal "Laza Krstić and Marica Dželatović" 2018

Rezultati



SK Cottbus 2018

Finale
Kvalifikacije



Žabica kup 2018

Rezultati



Završnica kupa HR C program 2018

Rezultati



PH i završnica kupa HR A i B program

ZSG A
MSG ml. A
B program



SP Doha 2018

Preča - kvalifikacije
Konj s hvataljkama - kvalifikacije
Preča - finale



Prvenstvo Zagreba 2018

ZSG A-program
MSG A-program
ZSG Ekipno
ZSG
MSG Ekipno
MSG



51. Šalamunov memorial 2018

ZSG finale - parter
ZSG finale - preskok
ZSG finale - greda
ZSG finale - višeboj
MSG Višeboj
MSG Kvalifikacije
ZSG finale - dvovisinske ruče



2. kolo Kupa HR 2018

ZSG
MSG



5.turnir Sv.Mihovil

C program pojedinačno
C program ekipno



SK Pariz 2018

Preča
Konj s hvataljkama



SK Szombathely

Rezultati



SK Guimaraes 2018

Rezultati



Prvenstvo Hrvatske 2018

Univerzalni program - ml. kadeti
Seniorke A
Seniori A
Ml. juniorke



SK Osijek 2018

Rezultati



6. memorijal "Darijo Možnik"

Ml. Kadetkinje i Ml. Juniorke
Kadetkinje i Juniorke
Kadeti i Juniori
Dječaci i Ml. kadeti
Ekipno



Sv. Duje 2018

MSG Pojedinačno
MSG Ekipno



1 Kolo Kupa HR 2018

ZSG A i B program
Seniorke C
MSG
Ml. Kadetkinje C
Ml. Juniorke C
Kadetkinje C
Juniorke C



Aton kup 2018

ZSG 5-8. razred
ZSG 4. razred
ZSG 3. razred
ZSG 2. razred
ZSG 1. razred
MSG
ZSG predškolke



SK Doha 2018

Rezultati



2. međunarodni memorijalni turnir Marije Vujnović

Rezultati



SK Bakuu 2018

Kvalifikacije
Finale



SK Melbourne 2018

Finale
Kvalifikacije



Novi Sad 2017

Rezultati



ZTD D-program ZSG 2017

Rezultati



Svjetski kup Cottbus 2017

Finale - preča
Kvalifikacije - preča
Kvalifikacije - konj s Hvataljkama



Žabica kup 2017

Rezultati



Završnica Kupa Hr u C programu

Rezultati



Prvenstvo Hrvatske i završnica Kupa HR u B programu 2017

Završnica ZSG B
Prvenstvo MSG višeboj



Prvenstvo Zagreba 2017

MSG Ekipno
ZSG B
ZSG A
MSG B
MSG A
ZSG višeboj
ZSG ekipno
MSG Višeboj



4. kolo Kupa HR 2017

Ml. Juniorke C
Ml. junike B
Kadetkinje C
Juniorke C
Juniorke B
Seniorke C
Ml. Kadetkinje C
Ml. Kadetkinje B



50. Šalamunov memorial 2017

Seniori - konj sa hvataljkama
Ml. juniori
ZSG Ekipno
ZSG Višeboj
Ml. juniorke



3. kolo Kupa HR 2017

ZSG Kadetkinje C
ZSG C
ZSG B i Ml. Kadetkinje C
MSG D
MSG C
MSG B



SP 2017 Finale

Preča
Medalje



SP 2017 kvalifikacije

Konj sa hvataljkama
Preča



SK Pariz 2017

Ukupno
Pariz



Sv. Mihovil 2017

Rezultati



SK Varna 2017 - Finale

Rezultati



Univerzijada Tajvan

Rezultati



2. kolo Kupa HR 2017 - ZSG

Juniorke B
Seniorke C
Ml. Kadetkinje C
Ml. Kadetkinje B
Ml. Juniorke C
Ml. Juniorke B
Kadetkinje C
Juniorke C



2. kolo Kupa HR 2017 - MSG

Univerzalna Kategorija Ml. Kadeti
Kadeti D
Ml. Kadeti D
Kadeti C
Kadeti B
Juniori C



Prvenstvo Hrvatske - mlađe kategorije ZSG

Ml. juniorke
Kadetkinje
Juniorke



Prvenstvo Hrvatske - mlađe kategorije

Ml. kadeti
Ml. Juniori



Prvenstvo Hrvatske 2017

Seniorke
Seniori



SK Osijek 2017

Rezultati
Rezultati



Zelena jama 2017

Rezultati



SK Osijek - Kvalifikacije

Konj sa hvataljkama
Preča



SK Kopar 2017

Preča
Konj sa hvataljkama
Preča



V. memorijal "Darijo Možnik"

Ml. kadetkinje
Ml. juniorke
Kadetkinje
Ml. kadeti
Kadeti i juniori
Ukupni rezultati



1. kolo kupa HR 2017 - ZSG

A, B program
C program



1. kolo kupa HR - MSG

Rezultati



EP 2017 - finale

Preča



EP 2017 - kvalifikacije

Konj s hvataljkama
Preča



VII. Aton kup

5. - 8. razredi
1. - 4. razredi



SK Doha 2017 - finale

Rezultati



Memorijal "Marija Vujnović" 2017

Rezultati



SK Doha 2017 - kvalifikacije

Rezultati



SK Bakuu 2017 - finale

Rezultati



SK Bakuu 2017 - kvalifikacije

Rezultati



27. Memorijal Stjepan Boltižar

Rezultati 51-60 i 61+ godina
Rezultati 30-40 i 41-50 godina



Memorijal "Laza Krstić and Marica Dželatović"

Rezultati



Žabica kup 2016

Rezultati



SK Cottbus 2016

Rezultati



Završnica Kupa HR 2016

C - program višeboj
Višeboj ZSG
Pojedinačno ZSG
Pojedinačno MSG
B - program višeboj
B - program pojedinačno



49. Šalamunov Memorijal

Rezultati



Prvenstvo Zagreba 2016

Kadetkinje B
MSG B program
Kadetkinje A
MSG A program
Juniorke/Seniorke  C
Ml. Kadetkinje C
Juniorke B
Ml. Kadetkinje B
Ml. Juniorke C
Ml. Juniorke B
Ml. Juniorke A
Seniorke A
Kadetkinje C
MSG C program



3. kolo Kupa Hrvatske 2016

ZSG B program
MSG B program
Kadetkinje C
Juniorke C
MSG D program
MSG C program



Svjetski poredak na preči 2016

Svjetska ljestvica



SK Szombathely 2016

Parter
Preča



Sv. Mihovil 2016

Rezultati



SK Anadia 2016 - Finale

Preča - finale



SK Anadia 2016 - kvalifikacije

Preča - kvalifikacije
Konj s hvataljkama - kvalifikacije



2. kolo kupa HR 2016

Kadeti B
Juniorke C
Seniorke C
Juniorke B
Seniorke B
Juniori B
Ml kadetkinje C
Ml juniorke C
Ml juniorke B
Kadetkinje C
Kadeti C



Otvoreno prvenstvo Siska 2016

Rezultati



Višebojsko prvenstvo Hrvatske 2016

Rezultati



Prvenstvo ZTD-a D-program 2016

Rezultati - MSG
Rezultati - ZSG



Europsko prvenstvo 2016

Rezultati



IV. memorijal "Darijo Možnik"

Ukupni poredak
MSG
Mlađe juniorke
Mlađe kadetkinje
Kadetkinje



Zelena jama Open

Rezultati ekipno
Rezultati



VPH za mlađe kategorije

Rezultati MSG



SK Osijek 2016

Rang ljestvica preča
Finale MSG
Kvalifikacije ZSG
Kvalifikacije MSG



Innsbruck 2016

Rezultati



SK Ljubljana 2016 finale

Preča
Konj sa hvataljkama



1. Kolo Kupa HR 2016

ŽSG A-B
ŽSG C
MSG



SK Ljubljana 2016

Parter
Preča
Konj
Greda



6. Aton kup

ZSG - 5-8. razred
ZSG - 4. razred
ZSG - 3. razred
ZSG - 2. razred
ZSG - 1. razred



SK DOHA 2016

Preča



SK Doha 2016

Preča kvalifikacije



Linz 2016

Ekipno
Pojedinačno



SK Baku 2016 - Finale

Preča



SK Baku 2016 - Kvalifikacije

Preča
Konj sa hvataljkama



Novi sad 2015

Rezultati



Linz 2015

Rezultati



Državno Prvenstvo 2015 - A program

Rezultati ŽSG
Rezultati MSG



Državno Prvenstvo 2015 - B program

Rezultati ŽSG
Rezultati MSG



Državno Prvenstvo 2015 - C program

Rezultati ŽSG
Rezultati MSG



Prvenstvo Zagreba 2015

ZSG B i C program
MSG B i C program
ZSG A program
MSG A program



4. kolo kupa HR 2015

ZSG 3. turnus
ZSG 2. turnus
ZSG 1. turnus



3. kolo kupa HR 2015

Rezultati



GP Mađarske 2015

Preča - Finale
Konj sa hvataljkama - Finale
Preča - Kvalifikacije
Konj sa hvataljkama - Kvalifikacije



SK Osijek 2015

Konj sa hvataljkama - Finale
Preča - Finale
Konj sa hvataljkama - Kvalifikacije
Preča - Kvalifikacije



Univerzijada Gwangju

Konj s hvataljkama
Preča



2. kolo Kupa HR 2015

Rezultati - A i B program
Rezultati - C i D program



EI Baku 2015

Preča finale



Zelena jama open 2015

Rezultati



Ogledni treninzi

Kadetkinje
Kadeti
Juniorke



SK Anadija 2015

Konj sa hvataljkama - kvalifikacije



III. memorijal Darijo Možnik

Kadetkinje
Rezultati MSG
Mlađe juniorke



VPH 2015

Rezultati ZSG
Mlađi juniori
Mlađi kadeti
Kadeti



SK Varna 2015

Preča - Kvalifikacije



SK Sao Paolo 2015

Kvalifikacije
Finale



1. kolo kupa RH 2015

Rezultati ZSG
Rezultati MSG



Europsko prvenstvo 2015

Finale preča
Finalisti
Kvalifikacije preča



Liam Rabić 13. u Innsbrucku

Rezultati



Finale SK u Dohi

Konj s hvataljkama - finale
Letak
Preča - finale



Kvalifikacije SK u Dohi

Preča - kvalifikacije
Konj s hvataljkama - kvalifikacije



Svjetski kup u Cottbusu

Konj s hvataljkama - finale
Konj s hvataljkama - kvalifikacije
Preča - kvalifikacije



Prvenstvo Hrvatske 2014 - drugi dan

Rezultati



Prvenstvo Hrvatske 2014 - prvi dan

Rezultati



3. kolo kupa HR 2014

Ukupni poredak D-programa MSG
MSG
Mlađi kadeti
Kadetkinje C
3. turnus



Prvenstvo Zagreba 2014

A program
Djevojčice A
ZSG B i C program
MSG B i C program



Finale Svjetskog Prvenstva - Nanning 2014

Finale - preča



Svjetsko prvenstvo - Nanning 2014

Finalisti
Preča - kvalifikacije



Hungarian Grand Prix, Szombathely 14.09.2014

Finale
Kvalifikacije konj
Kvalifikacije preča



Olimpijske igre mladih 2014

Kvalifikacije konj



Prventvo ZTD-a D-program 2014

Rezultati ŽSG
Rezultati MSG



Finale SK u Anadiji

Rezultati
Preča



Zelena jama open 2014

Rezultati



Europsko prvenstvo 2014

Kvalifikacije preča - seniori
Finale preča - juniori



Europsko prvenstvo za juniore 2014 - kvalifikacije

Finalisti po spravama
Višeboj
Preča



23. VPH i 2. Memorijal "Darijo Možnik"

Višebojsko prvenstvo hrvatske za mlađe kategorije - MSG
Memorijal - MSG
Memorijal - mlađe kadetkinje
Memorijal - kadetkinje



1. kolo kupa Hrvatske 2014

ŽSG B - juniorke
Preča
Konj s hvataljkama
Konj s hvataljkama
ŽSG C - mlađe kadetkinje
ŽSG B - mlađe kadetkinje
MSG C - mlađi kadeti
MSG C - kadeti
MSG C - juniori
Preča



SK Osijek 2014

SK Osijek 2014 - finale preča
SK Osijek 2014 - kvalifikacije preča



SK Ljubljana 2014

SK Ljubljana 2014



Uspješni međunarodni nastupi članova

Austrian Team Open, Linz
Sava kup 2014 ŽSG



Svjetski kup Doha 2014

Kvalifikacije - preča
Kvalifikacije - ruče
Kvalifikacije - konj sa hvataljkama



Memorijal "Laza Krstić i Marica Dželatović" 2013

Mem. II Cat. 2000-2001 Višeboj
Mem. I Cat. 2002 and younger Višeboj
Mem. II Cat. 2000-2001 Finale po spravama
Mem. I Cat. 2002 and younger Finale po spravama



10. Austrian Future Cup

Rezultati



Prvenstvo Hrvatske 2013

MSG A program višeboj
A Program Ml. kadeti i kadeti
ŽSG B Program
MSG B Program
C Program
MSG A program pojedinačno
MSG A program pojedinačno



Prvenstvo ZTDa za rekreativno-natjecateljske kategorije ŽSG

ŽSG rezultati



Internacionalno prvenstvo Kostolac 2013

MSG višeboj
MSG ekipno



2. kolo regije sjever kupa HR 2013

3. turnus
2. turnus
1. turnus



1. memorijal "Darijo Možnik"

Ženska sportska gimnastika
Muška sportska gimnastika



"Praška veteranijada" 2013

Rezultati



Svjetski kup Ljubljana 2013

Finale



1. kolo kupa HR 2013

Kadetkinje C-program
Seniorke B-program
Kadetkinje B-program
Juniorke B-program
Juniori C-program
Kadeti C-program
Kadeti D-program
Seniorke C-program



Finale EP Moskva 2013

Konj
Finale
Kvalifikacije
Preča



Sava Kup Srijemska Mitrovica 2013

Pojedinačno II. Kategorija
Pojedinačno I. Kategorija
Višeboj II. Kategorija
Višeboj I. Kategorija



Memorijal "Laza Krstić i Marica Dželatović" 2012, Novi Sad

Višeboj II. Kategorija
Višeboj I. Kategorija
Finale I. Kategorija



21. Prvenstvo Hrvatske

Rezultati



21. Prvenstvo Zagreba u A, B i C programu

Muška sportska gimnastika
Ženska sportska gimnastika
B program
Ženska sportska gimnastika
Muška sportska gimnastika



3. kolo kupa HR 2012

Muška sportska gimnastika
Ženska sportska gimnastika II. turnus
Ženska sportska gimnastika III. turnus



10. Eva Kanyo memorijal, Budimpešta

Rezultati



4.Grand Prix Mađarske, Szombathely

Rezultati



Prvenstvo ZTD-a ŽSG u "D" programu 2012

Ženska sportska gimnastika



Svjetski kup Maribor 2012

Preča



2. kolo regije sjever kupa HR 2012

Ženska sportska gimnastika B-program
Muška sportska gimnastika
Ženska sportska gimnastika C-program



30. Europsko prvenstvo, Montpellier

Kvalifikacije
Preča
Timovi
Pojedinačno



1. kolo kupa HR

Kadetkinje C-program
Kadetkinje B-program
Kadeti D-program
Kadeti C-program
Juniorke C-program
Seniorke C-program
Mlađe kadetkinje B-program



Prvenstvo Hrvatske u A programu , završnice Kupa Hrvatske u B i C programu

A program
Višeboj
C program
B program