Natjecateljski programi

A PROGRAM


Seniorke i seniori

Tina Zelčić

Kristina Zwicker

Sara Šulekić

Tin Srbić

Filip Boroša

Jakov Vlahek

Liam Rabić


Juniorke i juniori:

Antea Kaučič Šikić

Borislav Ivetić

Davor Stipac


Mlađe juniorke i mlađi juniori:

Toma Bodrožić

Tom Profeta


Kadetkinje i kadeti:

Mlađe kadetkinje i mlađi kadeti

Djevojčice:


B PROGRAM


  Muška sportska gimnastika:


    Zvonimir Vujnović - osvajač 3.mjesta na finalu Kupa HR 2010.(kadeti) i 2011.(juniori)

    Tomislav Štimec - viceprvak Kupa HR 2010. (mlađi kadeti)


2014.


Valentino Vulama - seniorski pobjednik Kupa Hrvatske


2015.


KADETI - EKIPNI PRVACI KUPA HR (Vito Telebuh, Domagoj Bizjak, Šimun Matek) Vito Telebuh- kadetski pobjednik Kupa Hrvatske

Domagoj Bizjak- kadetski vicepvak Kupa HR


2016.


Jonathan Nicoscia- mlađekadetski pobjednik Kupa Hrvatske


Vito Telebuh- kadetski pobjednik Kupa Hrvatske 2016.

Domagoj Bizjak- kadetski vicepvak Kupa HR


KADETI - EKIPNI PRVACI KUPA HR (Vito Telebuh, Domagoj Bizjak, Luka Zanella)


   Ženska sportska gimnastika:


2010.


MLAĐE KADETKINJE - EKIPNE DOPRVAKINJE KUPA HR ZA 2010.

  EKIPA: Nika Senjanović, Christina Zwicker, Roberta Basić, Stella Dikšić, Petra Štimec


2011.


MLAĐE KADETKINJE – EKIPNO 3.MJESTO NA FINALU KUPA HR ZA 2011.

  EKIPA: Kalina Kranjec, Lucija Ožegović, Ema Sobota


2012.


MLAĐE KADETKINJE – EKIPNO 4. MJESTO NA FINALU KUPA HR ZA 2012.

  EKIPA: Lucija Ožegović,Ema Sobota, Luka Sermek, Lana Jerman, Anja Bronić


2013.


Finalistice Kupa HR:

  Ml.kadetkinje-Majda Grgić, Nika Jerman

  Juniorka-Lucija Rončević

  Seniorka-Nina Družetić


KADETKINJE - EKIPNE DOPRVAKINJE KUPA HR ZA 2013.

  Kalina Kranjec, Petra Kukolja, Lucija Ožegović



2014.


Nika Jerman- viceprvakinja Kupa HR -mlađe kadetkinje.


2015.


Nika Jerman- viceprvakinja Kupa HR (kadetkinja).

Finalistice: Tia Tarodi, Sara Šulekić i Mirta Hotko te juniorka Lana Jerman i seniorka Lucija Rončević


2016.


Mirta Hotko - prvakinja Kupa Hrvatske za ml.juniorke, Tia Tarodi -3.mj.

Finalistice: Kadetkinje Vita Škiljo i Lara Rabić-4.i 5.mj.


JUNIORKE - EKIPNE POBJEDNICE KUPA HR (Luka Sermek, Lana Jerman, Anja Bronić, Majda Grgić)


C PROGRAM


  Muška sportska gimnastika:


2011.


KADETI- EKIPNI DOPRVACI KUPA HR

  EKIPA: Sven Pehar, Antonio Duspara, Marvin Bondža, Luka Rožek, Mavro Polonijo


SENIORI - EKIPNI PRVACI HRVATSKE ZA 2009. I 2010.

  EKIPA: Valentino Vulama, Kristian Belović i Lucijan Peš


Valentino Vulama - prvak Hrvatske za 2010. godinu

Kristian Belović –2. mj. na finalu Kupa HR 2008. te 3.mj. '07. '09. i 2010.


2011.


MLAĐI KADETI - EKIPNI DOPRVACI KUPA HR

  Domagoj Bizjak, Matej Rebić, Tin Vrabec, Luka Zanella, Nikola Martinec


KADETI- EKIPNI PRVACI KUPA HR

  EKIPA: Marvin Bondža, Antonio Duspara, Tin Jukić Šućur, Roko Lozić, Tomas Rukavina


Kristian Belović – seniorski prvak Hrvatske za 2011. godinu

Valentino Vulama – seniorski doprvak Hrvatske za 2011. godinu


2012.


KADETI - EKIPNI DOPRVACI KUPA HR

  Marvin Bondža, Roko Lozić, Antonio Duspara, Luka Zanella, Šimun Matek


Valentino Vulama – seniorski prvak Hrvatske za 2012. godinu


2013.


Finalisti Kupa HR:

  Mlađi kadet-Ivan Stanić

  Juniori-Marvin Bondža, Tin Jukić Šućur


KADETI – EKIPNO 3.MJESTO NA FINALU KUPA HR

  Domagoj Bizjak (pojedinačno 4.mjesto), Luka Zanella, Šimun Matek, Roko Lozić, Nikola Martinec



2014.


JUNIORI - EKIPNI PRVACI KUPA HR (Marvin Bondža, Tin Jukić Šućur, Šimun Matek, Tim Čulina, Adam Vuić)

Marvin Bondža- juniorski viceprvak Kupa HR


KADETI - EKIPNI DOPRVACI KUPA HR (3.mj. Domagoj Bizjak, 4.Vito Telebuh, Tin Vrabec, Luka Zanella, Petar Magdić, Filip Zovko, Roko Lozić)

Finalisti ukategoriji mlađih kadeta: Jan Vrabec i Ivan stanić


2015.


KADETI - EKIPNI PRVACI KUPA HR (Luka Zanella-4.mj., Tin Vrabec, Filip Zovko, Petar Magdić, Karlo Dobrinčić, Neven Lukačević, Filip Vučković)


Marvin Bondža- juniorski viceprvak Kupa HR

Finalist u kategoriji mlađih kadeta: Filip Mlinarić


2016.


Finalisti Kupa HR: juniori Tin Vrabec-4.mj. i Roko Lozić, kadeti Karlo Dobrinčić i Neven Lukačević


   Ženska sportska gimnastika:


2010.


KADETKINJE: EKIPNO 3. MJESTO NA FINALU KUPA HR

  EKIPA: Kalina Kranjec, Antonela Bogović, Lucija Rončević, Jelena Tavčar


2011.


KADETKINJE: EKIPNO 3. MJESTO NA FINALU KUPA HR

  EKIPA: Petra Štimec, Jelena Tavčar, Petra Kukolja, Tea Sobota, Annabelle Joureau, Barbara Ožegović


2012.


KADETKINJE: EKIPNO 4. MJESTO NA FINALU KUPA HR

  EKIPA: Petra Kukolja, Jelena Tavčar, Tea Sobota, Barbara Ožegović, Annabelle Joureau


2013.


KADETKINJE: EKIPNO 3. MJESTO NA FINALU KUPA HR

  Ana Bronjić, Luka Sermek, Barbara Ožegović, Luna Struški, Nomi Petrović


2014.


KADETKINJE - EKIPNE DOPRVAKINJE KUPA HR (Majda Grgić-4.mj., Luka Sermek, Lana Jerman, Anja Bronić, Stella Padmosoekarto)

Finalistice: mlađe kadetkinje Sara Šulekić i Ema Korasić, seniorka Antonela Peša


2015.


Finalistice: kadetkinje Vita Škiljo i Antea Šikić Kaučić, ml.juniorke Marta Bracanović, Stella Padmoesoekarto i Ema Korasić, juniorka Hana Ibrahimović


2016.


MLAĐE KADETKINJE - EKIPNE POBJEDNICE KUPA HR (Lana Landeka, Eva Klenkar, Klara Pavić, Louisse Sytchoff, Nika Popović, Ester Bilandžić)

Lana Landeka-pobjednica Kupa HR za mlađe kadetkinje

Eva Klenkar- viceprvakinja Kupa HR za mlađe kadetkinje


KADETKINJE- ekipno 3. mjesto (Antea Šikić K., Marija Suvačarov, Irma Novosad, Vanja Ergić-Berket, Fani Maletić, Kiara Steinbauer)

Antea Šikić Kaučić-pobjednica Kupa HR za kadetkinje


MLAĐE JUNIORKE - EKIPNE POBJEDNICE KUPA HR (Tonka Milanović-6.mj., Amanda Fak, Ema Korasić, Stella Padmosoekarto, Ana Jelčić, Nika Sabljić, Luna Struški)

Finalistice: juniorka Marta Bracanović-6.mj. i seniorka Laura Pavlić