Prvenstvo Hrvatske 2013
24.12.2013
Više od 400 gimnastičarki i gimnastičara natjecalo se od 9.-10.11.2013. u Ogulinu na 22. Prvenstvu Hrvatske u "A" programu, te na 13. Kupu Hrvatske (B i C program).
Naši gimnastičari i gimnastičarke ponovo su dominirali na Prvenstvu Hrvatske te osvojili čak 20 zlatnih medalja i ekipnu pobjedu u konkurenciji mlađih kadeta. Slijede splitski "Marjan" sa 11 zlata, GK "Rijeka" sa 6, GK "Vita" i "Inova gim" sa 3, "Ogulinski sokol", "Osijek Žito" i"MZ Macan" iz Čakovca sa po 2 zlatne medalje, "Sokol Karlovac" s 1 zlatom te ostali klubovi.
Na 13.Kupu Hrvatske kadetkinje "B" su ekipno osvojile 2.mjesto, a kadeti i kadetkinje "C" programa 3. mjesto.